Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Złodziejka - Premiera

Teatr OKO
„ZŁODZIEJKA”
premiera

29 lutego 2020 r.
Dom Kultury w Rudzie-Kolonii
Godz. 18.00
Wstęp: dowolne opakowanie karmy dla zwierząt 

ilość miejsc ograniczona,
rezerwacja: tel. 573 292 666 lub 82 568 60 55

Dołącz Facebooku 

Dlaczego Złodziejka, skoro zawsze działa zgodnie z kodeksem swojej pracy? Czy zaprosić ją do domu? A co zrobić, gdy się wprosi lub zaskoczy nocą? Skoro Złodziejka działa zgodnie z prawem to, dlaczego Ci, którzy z nią współpracowali są przegrani? A może nazwanie jej Złodziejką jest krzywdzące? Czy jesteśmy w stanie ją polubić?

Dziwna z niej kobieta, szalona artystka, sympatyczna i życzliwa, a jednak budzi niepokój. Postrzega siebie jako postać delikatną, wrażliwą, dostrzega kolory, na które my ludzie nie zwracamy uwagi i choć ma stałą pracę, to jednak ciągle pozostaje złodziejką… czy zechcecie zaprzyjaźnić się z nią? Przekonacie się, gdy dowiecie się, kim naprawdę jest…

Scenariusz i reżyseria: Marcin Woszczewski, Scenografia, kostiumy i rekwizyty: Marcin Woszczewski, Karolina Szwalikowska, Występuje: Karolina Szwalikowska

Inspiracje: Markus Zusak – „Złodziejka Książek” (przekład - Hanna Baltyn), Muzyka: Edvard Grieg – „In the Hall of the Mountain King” - Fragmenty, Czas trwania: 25 min.

Uwaga!

W dniu premiery będzie prowadzona zbiórka KARMY DLA ZWIERZĄT, która zostanie przekazana do Chełmskiego schroniska dla zwierząt. W związku z tym, w ramach wstępu prosimy o dowolne opakowanie karmy dla zwierząt.

Odsłony: 1838

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

Dzisiaj odwiedziło nas: 29 → wczoraj: 13 → a dotychczas: 275859