Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

10. Kraśnickie Spotkania Teatralne

 

fot. Karolina Szwalikowska

W dniach 25-26 stycznia 2020 r. uczestniczyliśmy w 10. Kraśnickich Spotkaniach Teatralnych w Kraśniku. Zaproszenie otrzymaliśmy ze spektaklem „Ja i Karakuliambro”, który zagraliśmy pierwszego dnia festiwalu. Teatr OKO już po raz drugi uczestniczył w tym wyjątkowym wydarzeniu. Wyjątkowość festiwalu polega na tym, że zapraszane są jedynie zespoły teatralne z autorskimi spektaklami. W jubileuszowej edycji wystąpiliśmy obok takich grup jak: Teatr NOTOCO Senior z Kraśnika,Teatr Młode Dzielne Kuropatwy z Rzeszowa, MMS impro z Rudy-Huty, Teatr NOTOCO z Kraśnika, Teatr bez didaskaliów z Lublina i Latający Teatr Kantorowi, który był gwiazdą tegorocznych spotkań. Oprócz świetnych spektakli wzięliśmy udział w warsztatach prowadzonych przez Marka Kościółka i grupę improwizacji teatralnej MMS impro.  To był nasz pierwszy festiwal w tym roku, który dostarczył nam mnóstwo niesamowitej energii na najbliższe miesiące.

Dziękujemy Monice Nitkiewicz-Mitrut i ekipie Teatru NOTOCO za zaproszenie, gościnę artystyczną i niepowtarzalną atmosferę... jesteście WIELCY!

 

Odsłony: 1083

Odwiedza nas 109 gości oraz 0 użytkowników.

Dzisiaj odwiedziło nas: 9 → wczoraj: 29 → a dotychczas: 276671