Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nasza Pomoc

Nigdy nie jesteśmy tak biedni, aby nie stać nas było na udzielenie pomocy bliźniemu.

Mikołaj Gogol

      Poza działalnością sceniczną jednym z naszych celów stało się pomaganie chorym dzieciom i ich rodzinom. Obecnie staramy się pomagać czwórce dzieci, pochodzących z naszych terenów. Od 2010r. wspieramy Karola Kuźmicza chorego na mukowiscydozę. Natomiast od roku 2012 pomagamy Mai Papacz chorej na na epilepsję, zwiotczenie uogólnione, opóźnienie psychoruchowe oraz refluks jelitowo-żołądkowy, Gabrysiowi Skiminie choremu na różyczkę wrodzoną, która ciągle robi spustoszenie w jego organizmie. Oprócz tego, ma zdiagnozowane porażenie mózgowe czterokończynowe, małogłowie i epilepsji. A ostatnio do naszej "teatralnej rodziny" dołączył do nas Tymon Kuczyński, który urodził się z wadą serca.

      Nasze akcje polegają głównie na stwarzaniu możliwości przeprowadzenia zbiórek przez rodziny chorych dzieci, oraz pomoc w zbieraniu „plastikowych nakrętek” czy kolportowaniu informacji poprzez stronę internetową, ulotki itp.

Wierzymy, że nasz niewielki wkład spowoduje, że na twarzach „naszych” dzieci zagości uśmiech.

Teatr OKO

 

Odsłony: 12353

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Dzisiaj odwiedziło nas: 25 → wczoraj: 13 → a dotychczas: 275855