Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Na Dziedzińcu 2018

W dniach od 6 do 8 września 2018 roku uczestniczyliśmy w VIII Jarosławskim Przeglądzie Teatralnym „na dziedzińcu”. Teatr OKO już po raz szósty uczestniczył w tym wydarzeniu. Tegoroczny wyjazd był dla nas wyjątkowy, ponieważ… to właśnie „na dziedzińcu” pożegnaliśmy spektakl „NIE”. Po zaledwie siedmiu pokazach, z przyczyn od nas niezależnych zmuszeni byliśmy pożegnać nasz najnowszy spektakl. Jarosławski Przegląd Teatralny na „dziedzińcu” to jeden z niewielu festiwali w Polsce o tak niepowtarzalnej atmosferze. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i do zobaczenia za rok. 


W dniach 6-8 września 2018 r. będziemy gośćmi podczas VIII Jarosławskiego Przeglądu Teatralnego "na dziedzińcu". W Jarosławiu zaprezentujemy spektakl "NIE" Będzie to wyjątkowy wyjazd, ponieważ "na dziedzińcu" pożegnamy ten spektakl. Kto nie widział... Ostatnia szansa... Jest to także ostatnia szansa, żeby zobaczyć w akcji niektórych naszych aktorów, ponieważ z przyczyn od nas niezależnych nasze drogi się rozchodzą... Tym, którzy odchodzą życzymy powodzenia... Tych, którzy zostają... Niebawem zobaczymy na scenie... ale póki co... "Na Dziedzińcu" damy z siebie wszystko! Bądźcie z nami!

 

 

Odsłony: 1537

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Dzisiaj odwiedziło nas: 7 → wczoraj: 13 → a dotychczas: 269432