Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Graliśmy

...każdy dzień jest podróżą przez historię
Jim Morrison

Plac

  1. 06.12.2007r. – Próba otwarta – Chadek – Chełm
  2. 06.12.2007r. – Premiera – Chadek – Chełm
  3. 16.12.2007r. – Zespół Szkół – Ruda-Huta
  4. 14.03.2008r. – Chadek Chełm – „Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych”
  5. 29.03.2008r. – Dorohusk
  6. 23.04.2008r. – Lublin – „Scena Młodych 2008”
  7. 19.05.2008r. – Lublin – „Inscenizacje 2008”
  8. 14.09.2008r. – Ruda-Huta – „Festiwal Słowa"
  9. 27.09.2008r. – Kopina – „Wyżyna Teatralna 2008”
  10. 27.09.2008r. – Cyców
  11. 05.10.2008r. – Piotrowice – „Piotrowickie Spotkania z Talią i Melpomeną 2008”
  12. 09.08.2009r. – Rudka – „Wyżyna Teatralna OKO – liczne obserwacje 2009” - Pożegnanie spektaklu

Druga obsada:

  1. 19.03.2015r. - GOK Ruda-Kolonia (próba otwarta)
  2. 21.03.2015r. - Premiera - GOK Ruda-Kolonia
  3. 07.05.2015r. - Ruda-Huta - (Piwnica - próba otwarta)
  4. 08.05.2015r. - Lublin (Festiwal Najciekawszych Widowisk)
  5. 28.06.2015r. - Ulan Majorat (Teatr w Ogrodzie)
  6. 31.07.2015r. - Rudka - Wyżyna Teatralna 2015
  7. 08.11.2015r. - DK Żalin

 

Topiel

  1. 06.12.2008r. – Premiera – Zespół Szkół; Ruda-Huta
  2. 17.12.2008r. – Zespół Szkół; Ruda-Huta
  3. 17.01.2009r. – Klub Garnizonowy – Chełm
  4. 17.02.2009r. – Chadek – Chełm
  5. 21.02.2009r. – Żalin
  6. 27.02.2009r. – Maszewo – „Krzykowisko 2009”
  7. 04.03.2009r. – Rejowiec – GOK
  8. 14.03.2009r. – Rudka
  9. 18.03.2009r. – Chadek – Chełm – „Przegląd Teatrów Młodzieżowych”
  10. 20.03.2009r. – Chadek – Chełm – „Maska 2009”
  11. 01.04.2009r. – Korolówka (internat)
  12. 23.04.2009r. – Lublin – Centrum Kultury – „Scena Młodych 2009”
  13. 29.04.2009r. – Siennica Różana – Zespół Szkół
  14. 29.04.2009r. – Siennica Różana – Gimnazjum
  15. 11.05.2009r. – Lublin – Teatr Andersena – „Festiwal Najciekawszych Widowisk 2009”
  16. 06.06.2009r. – Lublin – Wojewódzki Ośrodek Kultury – „Noc Kultury 2009”
  17. 08.06.2009r. – Warszawa – „Naświetlarnia 2009”
  18. 06.08.2009r. – Rudka – „Wyżyna Teatralna OKO – liczne obserwacje 2009”
  19. 26.09.2009r. – Podgłębokie – Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy
  20. 28.11.2009r. – Gotówka
  21. 24.02.2010r. – Ruda - Huta; Zespół Szkół
  22. 19.03.2010r. – Lublin; Zwierciadła 2010
  23. 11.07.2010r. – Cyców
  24. 23.07.2010r. – Niedrzwica Duża
  25. 05.08.2010r. – Rudka (Wyżyna Teatralna 2010)
  26. 16.01.2011r. – GOK Ruda-Kolonia
  27. 05.08.2011r. – Rudka - Wyżyna Teatralna 2011
  28. 18.09.2011r. – Jarosław "Na dziedzińcu"
  29. 16.10.2011r. – Ruda-Huta (Klub przy Poczcie)
  30. 15.12.2012r. – Ruda-Huta (Zespół Szkół)
  31. 07.07.2013r. – Festiwal „Pola i Kultury Świata” - Pouzauges (Francja)

 

Druga obsada:

  1. 11.02.2014r. - Ruda-Huta (Piwnica - próba otwarta)
  2. 12.03.2014r. - Pawłów (GOK - pokaz przedpremierowy)
  3. 16.03.2014r. - Podgłębokie, M.O.W. (pokaz przedpremierowy)
  4. 22.03.2014r. - DK Żalin (Pokaz przedpremierowy)
  5. 29.03.2014r. - CKiR Rudka (Prapremiera)
  6. 05.04.2014r. - ZS Ruda-Huta, PREMIERA
  7. 12.04.2014r. - GOK Ruda-Kolonia
  8. 07.05.2014r. - GOK Ruda-Kol. (spektakl dla szkoły - kl.IV-VI)
  9. 12.05.2014r. - Lublin (Festiwal Najciekawszych Widowisk)
  10. 23.05.2014r. - GOK Ruda-Kol. (spektakl dla szkoły - gimnazjum)
  11. 07/08.06.2014r. - Noc Kultury - Lublin, (WOK)
  12. 25.06.2014r. - Rudka (w ramach współpracy Polsko-Ukraińskiej)
  13. 01.08.2014r. - Rudka - Wyżyna Teatralna 2014
  14. 13.09.2014r. - Włodawa (WDK)
  15. 03.11.2014r. - Wieliszew (dla Gimnazjum w Wieliszewie)
  16. 04.11.2014r. - Wieliszew (dla klas V i VI Sz. P. w Wieliszewie)
  17. 04.11.2014r. - Wieliszew (dla Liceum Ogólnokształcącego w Komornicy)
  18. 14.04.2015r. - Andrychów - Kocioł Teatralny (IV Ogólnopolski Festiwal Teatralny Dzieci i Młodzieży)
  19. 28.06.2015r. - Ulan Majorat (Teatr w Ogrodzie)
  20. 14.11.2015r. - GOK Sławatycze
  21. 02.12.2015r. - Korolówka-Osada (Internat)
  22. 23.02.2016r. - Dorohusk (GOKiT Pałac Suchodolskich)
  23. 12.05.2016r. - Chełm (Biblioteka Pedagogiczna)

 

Zadra

  1. 09.08.2009r. – Prapremiera – Rudka – „Wyżyna Teatralna OKO – liczne obserwacje 2009”
  2. 12.09.2009r. – Premiera – Ruda-Huta
  3. 26.09.2009r. – Podgłębokie – Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy
  4. 08.10.2009r. – Rudka
  5. 18.10.2009r. – Niedrzwica Duża
  6. 13.12.2009r. – Chełm - Klub Garnizonowy
  7. 04.02.2010r. – Chełm III LO
  8. 22.02.2010r. – Ruda - Huta; Zespół Szkół
  9. 06.05.2010r. – Rudka

Druga odsłona i obsada:

  1. 27.05.2011r. - Łuków - Dni Łukowa (Pokaz przedpremierowy "intro")
  2. 06.08.2011r. - Rudka - Wyżyna Teatralna 2011 (Pokaz przedpremierowy "intro")
  3. 15.10.2011r. - Ruda-Huta (Klub przy Poczcie) -Premiera
  4. 23.10.2011r. - Lublin - Hades Astoria (FTN)
  5. 15.11.2011r. - Lublin - Bursa przy Pogodnej
  6. 05.02.2012r. - Ruda-Kolonia (GOK)
  7. 22.09.2012r. - Dom Kultury w Żalinie
  8. 07.07.2013r. - Festiwal „Pola i Kultury Świata” - Pouzauges (Francja)
  9. 26.09.2013r. - MOW Podgłębokie
  10. 02.08.2014r. - Rudka - Wyżyna Teatralna 2014

Trzecia obsada:

  1. 05.08.2016r. - Rudka (Wyżyna Teatralna) - Prapremiera
  2. 03.09.2016r. - Jarosław (VI Jarosławski Przegląd Teatralny Na Dziedzińcu)
  3. 30.09.2016r. - DK Ruda-Kolonia (Teatralny Piątek 001)
  4. 06.11.2016r. - Rzeszów (Teatralny Młynek)
  5. 02.04.2017r. - GOK Ulan-Majorat
  6. 11.06.2017 r. - Łuck (Ukraina) Festiwal Sztuki Teatralnej 

 

Ono

  1. 30.12.2009r. - Prapremiera - Ruda - Huta, Piffnica
  2. 09.01.2010r. - Premiera - Ruda - Huta; Zespół Szkół
  3. 23.01.2010r. - Ruda - Huta; Zespół Szkół
  4. 11.02.2010r. - Ruda - Huta; Zespół Szkół
  5. 20.02.2010r. - Chełm; Chadek
  6. 06.03.2010r. - Maszewo - Krzykowisko
  7. 10.03.2010r. - Chełm; Chadek - Wojewódzki Przegląd Teatrów Młodzieżowych (eliminacje)
  8. 10.04.2010r. - Chełm; (Maska 2010)
  9. 28.04.2010r. - Lublin (Chatka Żaka - Scena Młodych 2010)
  10. 10.05.2010r. - Lublin (Teatr Andersena - „Festiwal Najciekawszych Widowisk 2010”)
  11. 27.05.2010r. - Krosno (Festiwal Teatrów Młodzieżowych "inny"-2010)
  12. 05.06.2010r. - Lublin (Noc Kultury)
  13. 12.06.2010r. - Wielopole Skrzyńskie (VI Podkarpackie Prezentacje Teatrów Poszukujących im. Tadeusza Kantora)

 

Złodziejka

  1. 09.10.2010r. - Ruda-Huta (Piffnica - pokaz przedpremierowy)
  2. 17.10.2010r. - Premiera - Ruda-Huta (GOK)
  3. 31.10.2010r. - Żalin - Świetlica
  4. 07.11.2010r. - Lublin - Chatka Żaka - (F.T.N)
  5. 14.11.2010r. - Rejowiec (P.P.T.W)
  6. 27.11.2010r. - Chełm - Chadek - DeCaffencja
  7. 09.01.2011r. - GOK Ruda-Kolonia
  8. 23.01.2011r. - CKiR Rudka
  9. 16.04.2011r. - Podgłębokie
  10. 27.05.2011r. - Łuków (ŁOK - Dni Łukowa)
  11. 05.06.2011r. - Lublin - Noc Kultury (WOK)
  12. 07.08.2011r. - Rudka - Wyżyna Teatralna 2011

Złodziejka (druga odsłona)

  1. 19.06.2019 r. - Próba otwarta (Piwnica teatralna)
  2. 22.06.2019 r. - GOK Ulan-Majorat (Festiwal "Teatr w Ogrodzie?")
  3. 01.08.2019 r. - CKiR Rudka (Wyżyna Teatralna)
  4. 28.02.2020 r. - DK Ruda-Kolonia (Próba otwarta)
  5. 29.02.2020 r. - DK Ruda-Kolonia - Premiera

 

Fraktal (spektakl wieloobsadowy)

  1. 19.03.2011r. - Premiera - Ruda-Huta (Zespół Szkół)

Fraktal (spektakl jednego aktora)

  1. 28.06.2015r. - Ulan Majorat - Teatr w Ogrodzie - (Intro; pokaz przedpremierowy)
  2. 30.07.2015r. - Rudka - Wyżyna Teatralna - Prapremiera
  3. 04.10.2015r. - GOK Ruda-Kolonia - Premiera
  4. 08.11.2015r. - DK Żalin
  5. 02.02.2016r. - Korolówka-Osada (Internat)
  6. 31.03.2016r. - MDK Włodawa (Drabina 2016)
  7. 28.05.2016r. - Wielopole Skrzyńskie (9 Ogólnopolskie Prezentacje Teatrów Poszukujących im. Tadeusza Kantora - Wielopole 2016)
  8. 04.07.2016r. - Lublin (Ogólnopolski Festiwal Teatrów Niewielkich 2016)
  9. 22.10.2016r. - Łęczna (Centrum Kultury)

 

Ciacho

  1. 04.08.2011r. - Rudka - Wyżyna Teatralna 2011 (pokaz przedpremierowy)
  2. 15.10.2011r. - Ruda-Huta (Klub przy Poczcie) - Premiera
  3. 11.11.2011r. - Ulan-Majorat
  4. 18.02.2012r. - CKiR Rudka
  5. 25.02.2012r. - Świetlica Żalin
  6. 08.03.2012r. - Ruda-Kolonia
  7. 11.03.2012r. - Maszewo - KRZYKOWISKO
  8. 27.03.2012r. - Skierniewice - Teatr Realistyczny
  9. 02.06.2012r. - Lublin (Noc Kultury; WOK)
  10. 02.08.2012r. - Rudka (Wyżyna Teatralna)
  11. 15.09.2012r. - Jarosław (Na Dziedzińcu)
  12. 08.10.2012r. - Lublin WOK (F.T.N)
  13. 16.11.2012r. - ŁOK Łuków (II Łukowska Noc Kultury)
  14. 27.03.2013r. - Krasnystaw (Dotknij Teatru)
  15. 23.11.2013r. - 21. Lubuskie Spotkanie Teatru Otwartego - Nowa Sól
  16. 31.07.2014r. - Rudka - Wyżyna Teatralna 2014
  17. 10.01.2015r. - Pawłów (GOK)
  18. 06.06.2015r. - Lublin (Noc Kultury; WOK)
  19. 02.02.2016r. - Korolówka-Osada (Internat)
  20. 28.03.2017r. - MDK Włodawa (Drabina 2017)

 

Prze Życie

  1. 10.12.2011r. - Zespół Szkół w Rudzie-Hucie - Premiera
  2. 05.02.2012r. - GOK Ruda-Kolonia
  3. 18.02.2012r. - CKiR Rudka
  4. 25.02.2012r. - Świetlica Żalin
  5. 09.05.2012r. - Lublin - Festiwal Najciekawszych Widowisk
  6. 08.07.2012r. - Ulan-Majorat - Sobole (Teatr w Ogrodzie?)
  7. 02.08.2012r. - Rudka (Wyżyna Teatralna)
  8. 15.12.2012r. - Ruda-Huta (Zespół Szkół)
  9. 25.03.2013r. - Hańsk
  10. 27.03.2013r. - Krasnystaw (Dotknij Teatru)
  11. 19.05.2013r. - Zalesie (XVI Letni Piknik Teatralny)
  12. 13.07.2013r. - Ulan-Majorat - (teatr w ogrodzie?)
  13. 13.09.2013r. - Jarosław (Na Dziedzińcu)

 

f JAK WARIATKI

  1. 01.08.2012r. - Rudka (próba otwarta)
  2. 03.08.2012r. - Rudka (prapremiera - Wyżyna Teatralna)
  3. 08.09.2012r. - Ruda-Huta (klub przy poczcie) Premiera
  4. 16.09.2012r. - Jarosław (Na Dziedzińcu)
  5. 16.11.2012r. - ŁOK Łuków (II Łykowska Noc Kultury)
  6. 15.12.2012r. - Ruda-Huta (Zespół Szkół)
  7. 09.03.2013r. - Maszewo OKiS (Krzykowisko 8-10 marca 2013)

 

Słowa

  1. 15.12.2012r. - Ruda-Huta - Zespół Szkół (intro)
  2. 08.06.2013r. - WOK Lublin - Noc Kultury (pokaz przedpremierowy)
  3. 13.07.2013r. - Ulan-Majorat - teatr w ogrodzie? - (pokaz przedpremierowy)
  4. 14.07.2013r. - Ulan-Majorat - teatr w ogrodzie? - (pokaz przedpremierowy)
  5. 01.08.2013r. - Rudka - Wyżyna Teatralna - (pokaz przedpremierowy)
  6. 15.09.2013r. - Jarosław (Na Dziedzińcu) - (pokaz przedpremierowy)
  7. 10.11.2013r. - Ruda-Huta - PREMIERA
  8. 19.11.2013r. - GOK Ruda-Kolonia (Debata pt.: "Czy warto być aktywnym)
  9. 11.04.2014r. - CK Lublin, "Scena Młodych"
  10. 28.09.2014r. - Hirka Polonka, Łuck - Ukraina

 

Zapałka

  1. 31.07.2015r. - Rudka - Wyżyna Teatralna 2015 - (Intro; pokaz przedpremierowy)
  2. 12.02.2016r. - GOK Ruda-Kolonia (próba otwarta)
  3. 14.02.2016r. - GOK Ruda-Kolonia - Premiera
  4. 31.03.2016r. - MDK Włodawa (Drabina 2016)
  5. 04.06.2016r. - Lublin WOK (Noc Kultury)
  6. 26.06.2016r. - Ulan-Majorat (Teatr w Ogrodzie?)
  7. 04.08.2016r. - Rudka (Wyżyna Teatralna)
  8. 21.10.2016r. - Łuków (Łukowska Noc Kultury)
  9. 14.02.2017r. - Korolówka-Osada (Internat)
  10. 26.01.2018r. - DK Ruda-Kolonia (Teatralny Piątek 011)
  11. 27.03.2019r. - DK Ruda-Kolonia (Międzynarodowy Dzień Teatru)

 

Deżawi

  1. 03.04.2016r. - CKiR Rudka (Performance w 48h)
  2. 15.04.2016r. - CK Lublin - Scena Młodych (pokaz przedpremierowy)
  3. 24.04.2016r. - GOK Ruda-Kolonia - Premiera
  4. 10.05.2016r. - Lublin XVII FNW
  5. 04.06.2016r. - Lublin WOK (Noc Kultury)
  6. 26.06.2016r. - Ulan-Majorat (Teatr w Ogrodzie?)
  7. 06.08.2016r. - Rudka (Wyżyna Teatralna)
  8. 22.10.2016r. - Łęczna (Centrum Kultury)
  9. 19.11.2016r. - Chełm (Ogólnopolskie Spotkania Profesjonalnych Teatrów Amatorskich)
  10. 10.09.2017r. - Jarosław (VII Jarosławski Przegląd Teatralny Na Dziedzińcu)

 

Jednostka

  1. 28.04.2016r. - Piwnica (próba otwarta)
  2. 03.05.2016r. - GOK Ruda-Kolonia - Premiera
  3. 09.05.2016r. - Lublin XVII FNW
  4. 12.05.2016r. - Chełm (Biblioteka Pedagogiczna)
  5. 02.06.2016r. - Rudka (spektakl gościnny podczas biwaku harcerskiego)
  6. 25.06.2016r. - Ulan-Majorat (Teatr w Ogrodzie?)
  7. 05.08.2016r. - Rudka (Wyżyna Teatralna)
  8. 02.09.2016r. - Jarosław (VI Jarosławski Przegląd Teatralny Na Dziedzińcu)
  9. 05.11.2016r. - Rzeszów (Teatralny Młynek)
  10. 10.01.2017r. - Korolówka-Osada (Internat)
  11. 06.04.2017r. - Centrum Kultury Lublin (Scena Młodych 2017)
  12. 06.04.2017r. - Bursa Szkół Artystycznych Lublin
  13. 24.04.2017r. - GOK Rejowiec (Przegląd Teatrów Młodzieżowych)
  14. 03.06.2017r. - WOK Lublin (Noc Kultury)
  15. 02.12.2017r. - Kraśnik (VIII Kraśnickie Spotkania Teatralne)

 

Czekając na ptasią grypę, czyli pandemia

  1. 03.12.2016r. - GOK Ruda-Kolonia (próba otwarta)
  2. 10.12.2016r. - Teatr Ósmego Dnia Poznań - Premiera
  3. 12.02.2017r. - GOK Ruda-Huta (Lokalna premiera)
  4. 12.03.2017r. - DK Żalin
  5. 3-4.06.2017r. - WOK Lublin (Noc Kultury)
  6. 24.06.2017r. - Ulan-Majorat (Teatr w Ogrodzie?)
  7. 03.08.2017r. - Rudka (Wyżyna Teatralna)

 

NIE

  1. 24.06.2017 r. - Ulan-Majorat, Teatr w Ogrodzie? (intro)
  2. 03.08.2017 r. - Rudka (Wyżyna Teatralna) (intro)
  3. 27.03.2018 r. - Włodawa - Prapremiera (Drabina; Dotknij Teatru)
  4. 15.04.2018 r. - Ruda-Kolonia PREMIERA (Dotknij Teatru)
  5. 15.05.2018 r. - Lublin XIX FNW
  6. 2-5.08.2018 r. - Rudka (Wyżyna Teatralna)
  7. 07.09.2018 r. - Jarosław (Na Dziedzińcu) - pożegnanie spektaklu

 

Likwidacja 

  1. 01.07.2018 r. - DK Ruda-Kolonia - Czytanie performatywne 

 

Niepodległość 

  1. 9.12.2018 r. - Widowisko - Szkoła podstawowa w Rudzie-Hucie.

 

Ja i Karakuliambro

  1. 31.03.2019 r. - CKiR Rudka (Obchody Międzynarodowego Dnia Teatru; obóz teatralny) - prapremiera
  2. 13.05.2019 r. - Lublin (Festiwal Najciekawszych Widowisk)
  3. 01.06.2019 r. - WOK Lublin (Noc Kultury)
  4. 08.06.2019 r. - DK Ruda-Kolonia - Premiera
  5. 22.06.2019 r. - GOK Ulan-Majorat (Festiwal "Teatr w Ogrodzie?")
  6. 01.08.2019 r. - CKiR Rudka (Wyżyna Teatralna)
  7. 25.01.2020 r. - Kraśnik (10. Kraśnickie Spotkania Teatralne)

 

Dziś w Betlejem

  1. 19.01.2020 r. - Ruda-Huta (Szkoła Podstawowa) - Premiera
  2. 19.01.2020 r. - Ruda-Huta (Szkoła Podstawowa)

 

 

 

Odsłony: 26289

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Dzisiaj odwiedziło nas: 22 → wczoraj: 64 → a dotychczas: 259604