Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jednostka

 Jednostka

Scenariusz: Marcin Woszczewski i grupa
Reżyseria: Marcin Woszczewski
Światła, kostiumy i scenografia: Marcin Woszczewski i grupa

Występują: Paulina Adwent, Kinga Anasiewicz, Dominika Antoniewicz, Monika Ganczar, Karolina Gil, Martyna Honory, Wiktoria Kędzierawska, Agnieszka Pałdyńska, Karolina Szwalikowska, Jakub Połajdowicz, Marcin Słupczyński, Szymon Woszczewski

Inspiracje, literatura i teksty:
Cytaty: „Komputerowy ćpun” - Krzysztof Piersa oraz teksty własne, zasłyszane i z internetu.

Muzyka:
Filmowa – Fragmenty

Premiera: 03.05.2016 r.

„Jednostka” to kolejny spektakl, który koncentruje się na jasno określonej tematyce. Tym razem spojrzeliśmy nieco inaczej na świat wirtualny. Nieważne, czy to jest smartfon, tablet czy komputer. Ważne jest ile czasu przy nim spędzacie myśląc, że robicie to dla przyjemności, odpoczynku… Zadaniem spektaklu nie jest całkowite zniechęcenie, lecz zwrócenie na uwagi na ile ten ekran jest narzędziem, a na ile pożeraczem czasu. „Jednostka” ma fabułę, której z pozoru nie widać. Spektakl może wciągać, bawić, śmieszyć, ale każe też się zastanowić czy właśnie teraz nie jest ten czas, żeby wyjrzeć poza monitor. Jednostka to słowo o wielu znaczeniach, a ile z nich znajdziecie Wy oglądając spektakl?

Odsłony: 2802

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Dzisiaj odwiedziło nas: 3 → wczoraj: 10 → a dotychczas: 267354